Prekės yra pristatomos per 4-7 d.d.

 

5.1.  Prekės yra pristatomos adresu, kurį Pirkėjas įvedė suformuojant užsakymą.
5.2.  Tiksli Prekių kaina, pristatymo kaina, Prekių kiekis ir kt., pristatymo terminas - nurodomas Pirkėjo suformuotame užsakyme.
5.3.  Prekių pristatymo metu Pirkėjas (Pirkėjo atstovas) įsipareigoja patikrinti  Prekių siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą.

5.4.  Nustačius Prekių siuntos pakuotės pažeidimą, tačiau nenustačius prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimo(ų), Pirkėjas (Pirkėjo atstovas) privalo apie Prekių siuntos pakuotės pažeidimą pažymėti Pardavėjo (pardavėjo atstovo) pateiktame dokumente.
5.4. Nustačius Prekės ar siuntos pakuotės pažeidimą, bet nepatikrinus prekių kiekio ar kokybės – Pirkėjas (ar jo atstovas) turi informuoti apie siuntos pažeidimą ir pažymėti Pardavėjo pateiktuose dokumentuose.
5.5. Identifikavus, kad siunta atkeliavo ne pilnos komplektacijos ar su trūkumais – Pirkėjas turi nepriimti siuntos ir grąžinti ją iš karto Pardavėjui.
5.6. Pirkėjui (ar jo atstovui) priėmus siuntą ir pasirašius priėmimo dokumentą – laikoma, kad prekės atkeliavo kokybiškos ir be trūkumų.
5.7.  Pristačius prekes Pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad prekės Pirkėjui yra perduotos, nepriklausomai nuo to, ar prekes faktiškai priima Pirkėjas, ar bet kuris kitas asmuo, priėmęs prekes nurodytu adresu. Jei planuojamą prekių pristatymo dieną prekės nepristatomos, Pirkėjas ne vėliau kaip per kitą dieną po prekių pristatymo dienos, apie tai informuoja Pardavėją. Priešingu atveju Pirkėjas praranda teisę reikšti Pardavėjui reikalavimus, susijusius su prekių nepristatymu ar pavėluotu pristatymu.
5.8. Prekės Pirkėjui pristatytos gali būti per paštomatą arba kurjerį. Pirkėjas atsiskaitymo metu pasirinkęs paštomatą – pasirenka norimą terminalą ir į jį bus pristatytas užsakymo turinys. Kai kuriais atvėjais Pardavėjui siunčiant Pirkėjo užsakymo turinį – gali būti, kad Pirkėjo nurodytu adresu paštomatų nėra laisvų, tokiu atvėju Pardavėjas parenka savo nuožiūra kitą terminalą Pirkėjo mieste ir išsiunčia į jį.